Naujienos


Gerosios pasaulio žinios: Mes turime planą
Kviečiame mokyklas ir kitas ugdymo įstaigas  organizuoti pamokas, užsiėmimus, renginius, skirtus supažindinti moksleivius su Darnaus vystymosi tikslais, padedant jiems pasijausti svarbiais pasaulio piliečiais, galinčiais įtakoti ne tik savo ir savo šalies, bet ir viso pasaulio ateitį.

Rugsėjo 9-ąją Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus gatvės, kaip ir kitose 16 Europos valstybių, šurmuliuos gerosiomis žiniomis apie JT Darnius vystymosi tikslus ir Darbotvarkės2030 aktualumą bei įgyvendinamumą. Tokios dienos idėja gimė Danijoje, pernai ji paplito po visą Europą, o šiemet ja „užsikrėtė“ ir Lietuva.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras parengė metodines rekomendacijas, kaip skirtingo amžiaus moksleiviams pristatyti JT Darnaus vystymosi tikslus. Kviečiame mokyklas, mokytojus, neformalaus ugdymo įstaigas, jaunimo darbuotojus  registruotis el.paštu geroszinios@lvjc.lt, nurodant ugdymo įstaigos pavadinimą, planuojamų į akciją įtraukti moksleivių skaičių ir atsakingo asmens kontaktus (vardą, pavardę, el.pašto adresą).

Daugiau informacijos apie metodines rekomendacijas čia 

Daugiau informacijos apie Europos dieną vystymuisi Lietuvoje rasite čia.

Paskutiniai balsai

 • http://graph.facebook.com/kristina.lukosiute.31/picture
  Kristina Lukošiūtė
 • http://graph.facebook.com/janina.ladyge/picture
  Janina Ladyga
 • http://graph.facebook.com/lina.garcinskaite/picture
  Lina Garčinskaitė
 • http://graph.facebook.com/garcinskaite/picture
  Joana Garčinskaitė
 • http://graph.facebook.com/tautvydas.lajauskas.3/picture
  Tautvydas Lajauskas
 • http://graph.facebook.com/giedre.ladyga/picture
  Gie Ladyga