Naujienos


Internetinis žaidimas apie vystomąjį bendradarbiavimą
Sužinoti apie Lietuvos paramą besivystančioms šalims nuo šiol bus galima žaidžiant žaidimą socialiniame tinkle „Facebook“. Projektas „Pasaulis vienas“ yra pirmoji tokio pobūdžio programėlė, skatinanti domėtis vystomuoju bendradarbiavimu.
Pasak projekto vykdytojų, viešosios įstaigos „Demokratinių iniciatyvų centro“ atstovų, projektas yra orientuotas į 13-18 metų moksleivius, kurie yra dažni interneto naudotojai, todėl jų švietimui ir buvo pasirinkta priimtina bendravimo erdvė – populiariausias Lietuvoje socialinis tinklas „Facebook“. Tikimasi, kad žaidimu taip pat susidomės pedagogai, moksleivių tėvai ir artimieji.
Norint sužaisti šį žaidimą tereikia paieškoje suvesti projekto pavadinimą „pasaulis vienas“ ir pamėgti puslapį (t.y. paspausti „like“)
Visą žaidimo turinį sudaro keli šimtai uždarų klausimų su keturiais galimais atsakymų variantais, vieno bandymo metu žaidėjui pateikiama 20 klausimų. Kiekviename žingsnyje bus galimybė pasinaudoti ir pagalba, palengvinančia teisingo atsakymo paieškas. Geriausi žaidėjai bus apdovanoti prizais. 

Žaidimo turinys buvo parengtas kartu suNacionaline nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma, vienijančia šioje srityje dirbančias organizacijas. 

 

Kviečiame žaisti! 

Paskutiniai balsai

 • http://graph.facebook.com/kristina.lukosiute.31/picture
  Kristina Lukošiūtė
 • http://graph.facebook.com/janina.ladyge/picture
  Janina Ladyga
 • http://graph.facebook.com/lina.garcinskaite/picture
  Lina Garčinskaitė
 • http://graph.facebook.com/garcinskaite/picture
  Joana Garčinskaitė
 • http://graph.facebook.com/tautvydas.lajauskas.3/picture
  Tautvydas Lajauskas
 • http://graph.facebook.com/giedre.ladyga/picture
  Gie Ladyga